Автомобільні килимки в салон Opel Meriva A 2002-2009 (Avto-Gumm) — гумові (поліуретанові) автокилимки в салон для Опель Мерива А, чорного кольору. Український виробник AVTO-Gumm виготовляє килимки за індивідуальними лекалами, знятими 3D-сканером безпосередньо з вашого автомобіля. Килимки точно повторюють форму дна салону Опель Мерива А — без щілин, нестиковок та виступів.
Технічні характеристики
- Колір: чорний — класика, приховує забруднення, актуальний у будь-яку пору року;
- Матеріал: сертифікований поліуретан — еластичний, міцний, без запаху при температурах від −40°C до +80°C;
- Висота борту: 2,5 см по всьому периметру — утримує бруд, воду, сніг та сміття;
- Підп'ятник: посилений у зоні акселератора — запобігає протиранню водійського килимка;
- Кріплення: штатні люверси-фіксатори входять у рідні отвори підлоги — свердління не потрібно;
- Лоскут: зона відпочинку для лівої ноги водія повністю закрита;
- Перемичка: на задніх килимках (де потребує конструкція) — підлога салону закрита повністю;
- Рельєф: клітчастий малюнок посилює утримання бруду та вологи;
- Комплект: 4 шт. або водійський окремо.
Автокилимки Автогум для Опель Мерива А не вигорають, не деформуються та зберігають еластичність навіть після кількох років експлуатації. Виготовлені з каучукової сировини без токсичних добавок — безпечні для водія та пасажирів.
Чому обирають AVTO-Gumm
- Український виробник — більше 10 років на ринку;
- Лекала зняті 3D-сканером з реального Опель Мерива А — посадка ідеальна;
- Рейтинг 4.9★ — тисячі реальних покупців;
- Повернення 14 днів. Доставка Нова Пошта по всій Україні — 1-2 робочих дні.
Інші варіанти килимків для Опель Мерива А
Також доступні: гумові килимки бежеві, гібридні килимки (поліуретан + велюр 3-4 мм), текстильні килимки AVTO-Tex (ворс 4 мм) та килимок у багажник.
Чорний
Бежевый
Магазин рекомендую. Гарне обслуговування.
Дякую за швидке реагування та виконання замовлення!
Приємно, що вітчизняний виробник, відсутній неприємний аромат, приємні на дотик, форма вигинів ідеально заповнює площину, неглибока структура килимків, що полегшує миття, на відміну від хвалених польських, які під правою п'ятою водія протерлися за три місяці, покриває підніжку лівої ноги і заходить аж під панель. Щира подяка і хвала авторам та розробникам цього продукту. Фото додаю!