Умови згоди

Умови угоди для інтернет-магазину "Автогум"

Преамбула

Цей документ є офіційною пропозицією (офертою) інтернет-магазину "Автогум", що діє на підставі законодавства України, і містить всі істотні умови надання послуг з продажу товару через інтернет-магазин.

Визначення та терміни

  • Сайт - інтернет-ресурс, розташований за адресою avto-gumm.in.ua.
  • Користувач - фізична або юридична особа, що відвідує Сайт.
  • Товар - продукція, представлена до продажу на Сайті.
  • Замовлення - вибір окремих позицій з асортименту Товару, зроблений Користувачем і спрямований на отримання Товару.

1. ПРЕДМЕТ ТА УМОВИ УГОДИ:

1.1. Ця Угода регулює порядок доступу Користувача до інформації, розміщеної на Сайті, порядок використання Сайту, а також можливість передачі таких товарів Користувачеві.

1.2. Сайт є платформою для розміщення пропозицій про продаж товарів Продавцями.

1.3. Інформація про товар відображається на сайті avto-gumm.in.ua і є динамічною. Це означає, що інформація може бути оновлена, змінена та доповнена Адміністрацією в будь-який момент часу без попереднього повідомлення Користувача.

1.4. Продавець має право запропонувати замовити товар на інших умовах після отримання оферти Користувача.

1.5. Узгодженням всіх істотних умов Сторонами є оплата та/або фактичне отримання товару Покупцем, а також відвантаження товару Продавцем.

1.6. Сторони домовляються, що надсилання Продавцем та/або Адміністрацією сайту будь-яких повідомлень про наявність товару, прийняття замовлення, терміни доставки товару, його ціну, умови та форми оплати, статус та/або зміни статусу замовлення тощо, відправлених Продавцем та/або Адміністрацією сайту за допомогою електронної пошти, sms- повідомлень, за допомогою телефонії, є виключно повідомленням Покупця про отримання.

2. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН:

2.1. Будучи Користувачем Сайту, Ви гарантуєте не вживати жодних дій, що порушують законодавство України, норми міжнародного права та дій, які можуть порушити нормальне функціонування Сайту.

2.2. Користувач зобов'язаний вчасно інформувати Адміністрацію Сайту про несанкціонований доступ до особистої сторінки Користувача третіми особами. Для інформування користувач повинен звернутися до Служби підтримки за координатами, вказаними на Сайті.

2.3. Користувач надає свою згоду на використання та обробку персональних даних Користувача відповідно до чинного законодавства України.

2.4. Приймаючи умови Користувацької угоди, Користувач також підтверджує, що ознайомлений та згоден з Політикою конфіденційності Сайту, а також з умовами даної Угоди.

2.5. Приймаючи умови Користувацької угоди, Користувач підтверджує, що він є правоздатним та дієздатним, а також що у нього відсутні будь-які обмеження в дієздатності.

2.6. Коментарі та інші записи Користувача на Сайті не повинні суперечити вимогам законодавства України та загальноприйнятим нормам моралі та моральності.

2.7. Відповідальність за грошові перекази, які здійснюють Платники, повністю лежить на банках та платіжних системах, послугами яких вирішує скористатися Користувач. Продавець не бере на себе відповідальність за дії Процесингових центрів.

2.8. Власник сайту не несе відповідальності за працездатність обладнання, на якому розміщений Сайт, доступність Сайту, роботу каналів передачі даних та інші технічні засоби для здійснення Користувачами доступу до Сайту.

2.9. Продавець не несе відповідальності за дії Перевізника, зокрема за терміни перевезення компанією перевізника, а також за збереженість доставки.

2.10. Відповідальність Продавця за зміни умов замовлення товару обмежується правом Отримувача (Користувач, Платник) відмовитися від замовлення товару та вимагати повернення сплачених за нього грошових коштів (якщо вони сплачені).

2.11. Користувач несе відповідальність за достовірність даних, вказаних у формі Замовлення. У випадку, якщо некоректне, неточне та/або неправильне вказання даних у Замовленні призвело до додаткових витрат Продавця, пов'язаних з доставкою товару за невірною адресою або видачею товару невірному Отримувачу, всі пов'язані з цим збитки та витрати покладаються на Користувача.

3. ІНШІ УМОВИ:

3.1. Користувач має право призначити Отримувачем замовленого товару третю особу. У цьому випадку Отримувач зобов'язаний вказати у формі Замовлення дані, необхідні для ідентифікації Отримувача та доставки йому товару.

3.2. Усі можливі спори та протиріччя, що виникають між Сторонами в рамках цієї Угоди, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України виключно за місцем реєстрації Власника сайту.

3.3. Усі права на Сайт в цілому та на використання мережевої адреси (доменного імені) avto-gumm.in.ua належать Власнику сайту.

3.4. Користувач погоджується з тим, що після проходження процедури реєстрації на Сайті, Адміністрація сайту та/або Продавець буде направляти на електронну адресу Користувачів листи та/або повідомлення, зокрема рекламного характеру.

3.5. Вказуючи номер мобільного телефону у формах на сайті, Користувач автоматично погоджується отримувати повідомлення від Сайту, зокрема рекламного характеру.

4. ВІДГУКИ ТА КОМЕНТАРІ:

4.1. Користувач має право залишати відгуки та коментарі до товарів та послуг, представлених на Сайті. При цьому Користувач зобов'язується надавати лише достовірну інформацію, не порушувати права третіх осіб та законодавство України.

4.2. Усі відгуки та коментарі проходять попередню модерацію перед публікацією на Сайті. Адміністрація сайту залишає за собою право без пояснення причин відхилити або видалити відгук чи коментар, якщо він порушує правила сайту, містить образи, недостовірну або заборонену інформацію.

4.3. Користувач, залишаючи відгук чи коментар, несе повну відповідальність за його зміст, включаючи відповідальність перед третіми особами у разі порушення їхніх прав.

4.4. Адміністрація сайту залишає за собою право в односторонньому порядку видаляти або не публікувати відгуки, які містять нецензурну лексику, образи, погрози або є рекламою сторонніх ресурсів.

4.5. Відгуки та коментарі, розміщені на Сайті, є думкою їх авторів і можуть не співпадати з думкою Адміністрації сайту.

5. УЗГОДЖЕННЯ УМОВ

5.1. При реєстрації на Сайті або оформленні замовлення, Користувач виражає свою повну та беззаперечну згоду з умовами цього Договору.

5.2. Якщо Користувач не згоден з умовами цього Договору або його частиною, він зобов'язаний припинити використання Сайту.

5.3. Продавець має право в будь-який час вносити зміни в умови цього Договору без попереднього повідомлення Користувача. Нова редакція Договору набуває чинності з моменту її розміщення на Сайті, якщо інше не передбачено новою редакцією Договору.

6. ПОВІДОМЛЕННЯ

6.1. Усі повідомлення або повідомлення між Сторонами в рамках цього Договору здійснюються у письмовій формі та направляються на електронні адреси, вказані Користувачем при реєстрації або оформленні замовлення.

6.2. Повідомлення вважаються доставленими у момент їх відправки, якщо інше не передбачено цим Договором або чинним законодавством України.

6.3. Продавець не несе відповідальності за не доставлені повідомлення Користувачу, якщо вони були відправлені на електронну адресу, надану Користувачем.

7. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

7.1. Продавець гарантує збереження особистої інформації, наданої Користувачем. Надана інформація буде використовуватися виключно для обробки замовлення Користувача та не буде передана третім особам, за винятком випадків, передбачених законодавством України.

7.2. При обробці персональних даних Користувача Продавець керується законами України щодо захисту персональних даних.

8. ЗАСТОСОВНЕ ЗАКОНОДАВСТВО

8.1. Усі можливі спори, що випливають з цього Договору або пов'язані з ним, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України.

8.2. Визнанням судом якогось пункту Договору недійсним або не підлягаючим виконанню це не тягне за собою недійсність інших пунктів Договору.

9. ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

9.1. Продавець не несе відповідальності за збитки або шкоду, виниклу у Користувача в результаті неправильного використання товарів, замовлених на Сайті.

9.2. Продавець не несе відповідальності за зміст та функціонування зовнішніх сайтів, на які можуть вести посилання з Сайту.

10. ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІН ТОВАРУ

10.1. Покупець має право повернути товар належної якості протягом 14 днів з моменту його отримання, не враховуючи день покупки, за умови збереження його товарного вигляду, споживчих властивостей, а також документа, що підтверджує факт покупки.

10.2. Повернення товару неналежної якості можливе протягом гарантійного терміну, якщо він встановлений, або протягом 14 днів з моменту покупки.

10.3. Обмін або повернення товару здійснюється на підставі заяви Покупця та надання ним товару і документа, що підтверджує факт покупки.

11. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ

11.1. Усі текстові матеріали, графічні зображення, інтерфейс та інший контент, розміщений на Сайті, є власністю Власника сайту і не можуть бути використані без його попереднього письмового дозволу.

11.2. Незаконне використання матеріалів Сайту може бути порушенням законів про авторські права, торгові марки та інших законів України і може тягнути за собою цивільно-правову та кримінальну відповідальність.

12. ГАРАНТІЇ ТА ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ПРОДАВЦЯ

12.1. Продавець гарантує, що товари, представлені на Сайті, відповідають вимогам законодавства України.

12.2. Продавець зобов’язується своєчасно та в повному обсязі виконувати свої зобов’язання перед Покупцем. У разі виникнення обставин, що перешкоджають виконанню зобов’язань, Продавець зобов’язаний негайно повідомити Покупця.

12.3. Продавець не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, виниклі через неправильне використання товарів, придбаних на Сайті.

13. ПРАВА ТА ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ПОКУПЦЯ

13.1. Покупець зобов’язаний точно та в повному обсязі надавати необхідну інформацію для оформлення та доставки замовлення.

13.2. Покупець зобов’язаний оплатити та прийняти замовлення в установлені терміни.

13.3. Покупець має право на конфіденційність своїх персональних даних, наданих при реєстрації або оформленні замовлення.

14. ОБРОБКА ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

14.1. При реєстрації на Сайті або оформленні замовлення Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до законодавства України.

14.2. Продавець зобов’язується не передавати персональні дані Користувача третім особам, за винятком випадків, передбачених законодавством України.

14.3. Користувач в будь-який момент може запросити зміну, оновлення або видалення своїх персональних даних, звернувшись до Продавця через контактні дані, вказані на Сайті.

15. ФОРС-МАЖОР

15.1. Сторони звільняються від відповідальності за повне або часткове не викон

РУС УКР
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Telegram Telegram Viber Viber
Open Widget ×