Про нас

Наша компанія займається виробництвом гумових килимків для авто, що захищають ваш автомобіль від різноманітних забруднень і вологи, здатних зіпсувати покриття авто.

В першу чергу, варто розібратись в тому, з чого виготовляються килимки. Це, як правило, поліуретан і гума. Відмінність цих матеріалів в тому, що перший легше, не має характерного запаху гуми, не боїться морозів і високих температур, а також менше зношується. Килимки являються важливою і необхідною деталлю в автомобілі, адже використовуються цілий рік, захищаючи дно салону. Вони виготовляються за заводськими викройками, щоб стовідсотково відповідати певній марці автомобіля. Чим більше по верхність виробу, тим краще захист аж забруднень, снігу, води. Якісний килимок володіє такими перевагами як високий бортик приблизно 2.5 см висотою, спеціальна лапка під ногу водія для відпочинку, більш щільний підпятник, кліпси для фіксації, рельєфна поверхня. Якої комплектації будуть килимки, вирішуєте тільки Ви. Можливо придбати килимок лише під ноги водію, а можливо цілий набір для всього авто, включаючи багажник.

Що стосується борту килимка, то потрібно відмітити дві групи автолюбителів: ті, що надають перевагу високому борту і ті, що використовують килимки без бортів. Килимок без борту обладнаний клітинкою на поверхні, що затримує бруд і вологу від розтікання. Килим з бортом характеризується його висотою. Більшість помиляються, думаючи про те, що чим вище бортик, тим більше вологи він затримує. Це невірно, адже авто створено для руху, а в динаміці надлишок води може розлитись під килим. Ретельно вивчивши це питання, спеціалісти компанії AVTO-Gumm об’єднали дві особливості, створивши килимок і з рельєфною клітинкою, і з високим бортиком, щоб вдвічі покращити захист вашого авто.

Обов’язково варто звернути увагу на якість сировини, з якої виготовлений продукт. Автомобілісти неодноразово стикаються з килимами, що замерзають на сильному морозі, перетворюючись в жорсткий і слизький пласт. У деяких виробів спостерігається неприємний запах хімії, що небезпечно для здоров’я. Всі ці негативні нюанси виникають лише через те, що виробник в цілях економії виготовляє продукт з дешевої неякісної сировини. Фірма Авто-Гум піклується про своїх клієнтів, дотримуючись всіх стандартів якості, щоб килимки радували Вас довгі роки. Сировина для виробництва виготовляється на одному з найкращих європейських заводів, де застосовується каучук високого рівня якості, що є базовим компонентом для виробництва наших килимів. Тому наші вироби завжди еластичні і не мають сторонніх запахів.

Avto-gumm виготовляє килимки зі спеціальними кріпленнями - люверсами для більш міцної фіксації. Також килимок максимально прилягає до дна машини, що теж утримує його надійно.

Чистка килимів не доставить вам клопоту. Їх можна як протирати, так і помити на автомийці або вручну.

Для виготовлення автокилимків компанія AVTO-Gumm застосовує завжди найбільш передові технології і найновіше обладнання, враховуючи переваги автолюбителів.

Використовуйте килимки українського виробника, щоб зберігати слон улюбленого авто в чистоті. Спеціалісти компанії з радістю порадять і допоможуть визначитись з вибором. У нас завжди зручна доставка і найкоротші терміни. Удачі і комфорту на дорогах!

РУС УКР
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Telegram Telegram Viber Viber
Open Widget ×