Обмін і повернення

Покупець може повернути або обміняти товар, що не підійшов, протягом 14 днів з моменту покупки. Це право гарантується Законом України «Про захист прав споживачів».

Умови для обміну або повернення товару в даному випадку: згідно ст. 9, ЗУ «Про захист прав споживачів», товар належної якості (без дефектів) може бути обміняний чи повернений в магазин протягом 14 днів, не враховуючи день покупки, якщо виконуються наступні умови: товар не був у використанні і не має слідів використання: царапин, сколів, потертостей, слідів відкриття, збережений товарний вигляд - тобто збережені всі ярлики, наклейки і інші атрибути товару в незмінному вигляді; товар повністю укомплектований, упакований; збережене заводське маркування і упаковка.

Ми розуміємо, що оглянути наші килимки і перевірити наскільки практично вони будуть лежати в салоні автомобіля клієнта, не пошкодивши упаковку - неможливо. Тому ми приймаємо килимки для повернення і обміну, навіть якщо упаковку порушена. Головною умовою залишається відсутність слідів експлуатації. Також має значення в якому вигляді килимки будуть доставлені нам назад транспортними службами: вони мають бути обережно згорнуті «трубочкою» і упаковані в стрейч, картон або в порушену упаковку, що була відправлена разом з килимами.

Транспортні витрати з обміну або повернення покупець бере на себе.

Відправка має бути без зазначення накладеного платежу, за рахунок покупця. Протягом 3 діб після отримання килимків на пошті, буде здійснений переказ коштів на банківську карту, що надасть клієнт.

Детальні умови обміну і повернення Ви можете дізнатись за посиланням

Повернення товарів компанії AVTO-Gumm

  1. Поверненню і обміну підлягають всі товари, придбані в нашому інтернет-магазині (крім 5-го килимка -перемички, якщо він був замовлений окремо) за умови, що на них відсутні сліди експлуатації.
  2. Протягом 14 днів з моменту покупки, без слідів експлуатації. Зверніть увагу: при відправці товари повинні бути упаковані належним чином. Ми рекомендуємо звертати килимки в трубочку і обмотували стрейч-плівкою. Після отримання і огляду килимів на пошті ми перекажемо повну вартість покупки на будь які банківські реквізити протягом 3х робочих днів. Транспортні витрати бере на себе покупець.
  3. У випадку, якщо за помилкою інтернет-магазину був відправлений не той товар, або на товарі присутній заводський брак - ми повністю покриваємо транспортні витрати.
  4. Дані для повернення: для жителів Києва - вул. Харківське шосе, 19( з 12:00 до 17:00). Для мешканців інших міст: наші менеджері вишлють вам данні для повернення новою поштою.
  5. Повернення коштів відбувається протягом 3 днів, після отримання нами поверненого товару на будь які банківські реквізити в повному обсязі. За наявності заводського браку або неправильного підбору килимів нашими менеджерами ми повністю покриваємо транспортні витрати. В інших випадках витрати на транспортування покриваються покупцем.
РУС УКР
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Telegram Telegram Viber Viber
Open Widget ×